Dvam_keturi media

Drifto nuotraukų aukcionas

Linas Arštikaitis, geriau žinomas kaip Dvam_Keturi media skelbia drifto nuotraukų aukcioną. Linas atrinko jam labiausiai patinkančias pernai metų nuotraukas, jas atspausdino bei surinko autografus.

Šios nuotraukos buvo iškabintos Drift Reunion renginio metu ir turėjo atlikti svarbią misiją, tačiau dėl neteisingos informacijos, tiesiog pakabojo parodoje. Įdomiausia, jog pats nusipirkau savo nuotraukas iš renginio organizatorių. Visi jūsų pinigai, už kuriuos įsigysite nuotraukas, bus skirti Šakių vaikų dienos centrui ir jo vaikams. Jį lanko apie 30 vaikų iš sunkiai besiverčiančių šeimų.

Linas Arštikaitis
Indrė Senkutė

Dienos centrą lanko lietuvių bei ukrainiečių vaikai. Esame iš drifto pasaulio, tad norime šiuos vaikus supažindinti su mums labai patinkančiu sportu. Čia mums padės Urta drift komanda, kuris priims vaikų delegaciją bei aprodys savo dirbtuves bei supažindins su technika.

Kaip bus galima dalyvauti aukcione? Jums reiks paspausti ant šios nuorodos, kuri ves į žinutę Lietuvos drifto bendruomenės grupę facebooke, komentaruose bus patalpintos nuotraukos ir jas komentuodami galėsite parašyti savo statymus.

Konkursas vyks iki kovo 12 dienos, 22:00 valandos. Gavęs pavedimą į savo sąskaitą, prizus išsiųs Linas Arštikaitis.

Ignas Klimavičius ir Andrius Lapinskas
Parašykite komentarą
Ankstesnis straipsnis

Kur ir kada išvysime drifterius šį sezoną

Kitas straipsnis
RozGer fotografija

Paskelbtas Lietuvos Drifto Čempionato dalyvių sąrašas

Susiję straipsniai:
Plačiau →

LASF taryboje – žmogus iš drifto!

Lietuvos automobilių sporto federacija suformavo naują tarybą, kurioje pagaliau matysime ir drifto atstovę. Pasveikinkite Sandrą Janušauskaitę! Džiaugiuosi galėdama…

Tu grįžai!

Registruoti ir prisijungę vartotojai mato daugiau, tad skaityk toliau.

Prisijunk ir matyk daugiau

Esi registruotas vartotojas? Prisijunk.
Jei neturi vartotojo driftas.lt platformoje – ne bėda. Registruokis ir matyk daugiau!

Pamiršai slaptažodį? registruotis

Naršydami Driftas.lt puslapyje ir StatauSkersą el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos