Ukmergės šeimos laisvalaikio ir drifto dienos

Dalinamės VšĮ Ichibanas pranešimu spaudai.

Renginių organizatorius Ichibanas, VŠĮ nusprendė pradžiuginti Ukmergės gyventojus, todėl birželio 15-16 dienomis visų susirinkusiųjų lauks ,,Ukmergės Šeimos Laisvalaikio ir Drifo dienos“. Tai bus didžiulis renginys, apjungiantis šeimas ir draugus. Kitoks renginio konceptas drifto aistruoliams dovanos geriausias šonaslydžio akimirkas, tačiau tuo pačiu metu, kvies laiką praleisti ir su savo mylimais artimaisiais.

Šeštadienio ir sekmadienio programose Ukmergės gyventojų ir svečių lauks intensyvios ir gerų emocijų kupinos: krepšinio, futbolo, tinklinio, Ping-Pong ir kitos sportinės rungtys. Šiose rungtyse galės dalyvauti net ir patys mažiausieji žiūrovai – nuo 3 metų. Laukia daug Sportinių žaidimų, kurie bus pritaikyti individualiai, vadinasi kiekvienas dalyvis kovos dėl savo sėkmės.

Organizatorius tikisi, kad šis renginys sukvies gausų būrį žiūrovų, juk laikas, leidžiamas su pačiais artimiausiais visada būna pats smagiausias, pilnas daug juoko ir gražių prisiminimų. Renginio pabaigoje visų rungčių dalyvių lauks apdovanojimai. Muzika, skanus maistas, pripučiami batutai, įvairios veiklos ir puikus laikas garantuoti. Visas veiksmas prasidės šeštadienį nuo 12.00 h ir tęsis iki 19.00 h, sekmadienį taip pat, visi laukiami nuo 12.00 h iki 19.00 h vakaro.

Renginys vyks dvi dienas ir bus visiškai nemokamas, tačiau svarbu pabrėžti, kad norintiems išmėginti Drift Taxi pramogą ar stebėti šonaslydžio varžybas iš arčiau, bus taikomas papildomas mokestis. Tikslus renginio tvarkaraštis pasirodys jau visai netrukus.

Parašykite komentarą
Ankstesnis straipsnis

Kačerginės dalyvių sąrašas

Kitas straipsnis

Kavageris Kaune - Dvam_keturi galerija

Susiję straipsniai:
Plačiau →

LASF taryboje – žmogus iš drifto!

Lietuvos automobilių sporto federacija suformavo naują tarybą, kurioje pagaliau matysime ir drifto atstovę. Pasveikinkite Sandrą Janušauskaitę! Džiaugiuosi galėdama…

Tu grįžai!

Registruoti ir prisijungę vartotojai mato daugiau, tad skaityk toliau.

Prisijunk ir matyk daugiau

Esi registruotas vartotojas? Prisijunk.
Jei neturi vartotojo driftas.lt platformoje – ne bėda. Registruokis ir matyk daugiau!

Pamiršai slaptažodį? registruotis

Naršydami Driftas.lt puslapyje ir StatauSkersą el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos