Įdomios varžybos Estijoje ir G. Levicko pergalė

Gegužės 28 dieną, Estijoje, Porsche Ring trasoje įvyko antrasis Baltijos drifto čempionato etapas. Į jas užsiregistravo 18 pro lygos dalyvių, tarp kurių ir penkios lietuviškos pavardės.

Kvalifikacijoje nugalėjo Gediminas Levickas – vilnietis antruoju bandymu surinko 86 taškus. Donatas Macpreikšas su 77,5 liko antras, o Valdas Vindžigelskis užėmė ketvirtą vietą – jo pasirodymas įvertintas 68,5 balo.

Ventins Photography nuotr.

Šiemet Baltijos lygos kvalifikaciniai važiavimai lieka nesėkmingi Kęstučiui Telmentui bei Sandrai Janušauskaitei – abu sportininkai gavo nulius ir į Top 16 etapą nepateko.

18LT313 Kęstutis Telmentas0

Drifto bendruomenėje sakoma, kad jei tą pačią dieną vyksta pro ir semipro lygų varžybos, visada galimas renginio vėlavimas. Dėl triukšmo ribojimų Parnu miestelyje, renginys turėjo baigtis iki 20:00, o tuo metu dar tik turėjo prasidėti Top 4 kovos.

Organizatorių sprendimu varžybos buvo nutrauktos, visi poriniai važiavimai neįskaičiuoti, o antrojo etapo nugalėtojais tapo pirmas tris vietas kvalifikacijoje užėmę sportininkai – G. Levickas, D. Macpreikšas ir Kevic Pesur.

Baltic Drift Championship nuotr.

Nutrauktos varžybos drifte nėra naujiena ir Lietuvos padangėje – 2018-ais metais Palangoje Gediminas Ivanauskas su Nissanu išvarė atitvarus ir organizatoriai nutraukė varžybas. Visgi prieš keturis metus nutraukus varžybas jau buvo įvykę Top 16 važiavimai, tad tik į Top 8 patekę sportininkai buvo surikiuoti pagal kvalifikacijos rezultatus.

Trečiasis Baltijos drifto čempionato etapas vyks birželio 17 – 18 dienomis Kačerginės Nemuno žiede. Kartu su semipro lygos varžybomis.