Įvyko Virtualaus Drifto Čempionato bandomasis etapas

Lapkričio 4 dieną įvyko Virtualaus Drifto Čempionato bandomasis etapas – 50 dalyvių nusikėlė į Italiją, Magione trasą. Renginio organizatoriai buvo paruošę nelengvą iššūkį drifteriams, trasoje buvo blokai buvo vos ne kiekviename posūkyje, negana to, po pasistatymo dalyviai turėjo leisti ratą į garsųjį Nikko dropą.

Kvalifikacija

Daugelis dalyvių kvalifikacijos metu sunkiai valdėsi su savo emocijomis, iš Lietuvos Drifto Čempionate važiuojančių drifterių teko girdėti atsiliepimų, jog jaudulys prie simuliatoriaus vairo yra net kelis kartus didesnis nei prie lenktyninio automobilio vairo. Tas matėsi ir kvalifikaciniuose važiavimuose.

Kvalifikacijai praeiti užteko vos 45 taškų, mat dalyviams pasirodė sunkiai įkandama trečioji išorinė zona, į kurią reikėjo stipriai atskambinti, o dalyviai, panašu, rizikuoti nepanoro.

Kvalifikacijoje nugalėjo Simas Valinskas, kuris surinko 90 taškų antru važiavimu, o pirmame gavo 85 teisėjų balus. Drifteris iki šiol simuliatorių naudodavo tik treniruotėms, prieš realius etapus, tačiau bendrai simuliatoriuje laiko yra praleidęs visai nemažai.

Kvalifikacijoje 32 vietą užėmė dar vienas realaus drifto atstovas Paulius Karklelis, tiesa šis tiek simuliatoriuje, tiek realiai trasoje pasirodo kiek rečiau.

Top 32

Turbūt tokio stipraus Top 32 formato nesitikėjo niekas, kvalifikacijoje prasčiau pasirodę drifteriai persilaužė ir pradėjo važiuoti taip kaip moka.

Turbūt būtų sunku išskirti bent vieną kovą, kuri nebuvo arši ir dalyviai važiuotų atsargiai. Visi buvo ištroškę pergalės ir tai puikiai matėsi artimuose važiavimuose. Deja, į Top 16 pavyko prasibrauti nevisiems.

Top 16

Čia didelių netikėtumų daugiau mažiau pavyko išvengti ir viskas atrodo buvo taip, kaip sudėliojo kvalifikacija, tačiau buvo keletas nukrypimų nuo kai kurių dalyvių plano.

Pirmieji mus nustebino Matas Gvidas Černeckis ir Paulius Petrauskas. Šie du sportininkai savo kovoje po rodė itin stiprius važiavimus, tačiau Matui teko keliauti namo nors ir kvalifikacijoje pasirodė šiek tiek geriau, o Paulius Petrauskas po One More Time sugebėjo parodyti savo priešininkui, kas vis dėl to norėjo nugalėti labiau.

Kita kova sukėlusi nemažai diskusijų buvo tarp Martyno Sidunovo ir Ivan Petrov. Martynas panašu, kad buvo paruošes puikų planą, važiavimai buvo pilni agresijos, didelių kampų ir daug gazo. Viskas ėjosi pagal planą iki momento, kol Ivan lengvai bakstelėjo savo varžovui į galinę dalį persimetimo metu ir šis trenkėsi į blokus. Teisėjai iškart šio momento neužfiksavo, tad teko greitai sprendimą pakoreguoti.

Top 8

Nuo Top 8 prasidėjo netikėtumai, niekas nesitikėjo pamatyti to, kas ten įvyko.

Viskas prasidėjo nuo Simo Valinsko iki šiol turėjusio atrodo tobulas varžybas. Jis susitiko su Arminu Vilkeliu, kuris tik sužinojus trasą jau sakė, kad ši yra perlengva, tyliai visiems nusijuokus ir pastebėjus, kad kvalifikacijoje liko 9-oje vietoje niekas daug vilčių nedėjo. Tačiau Arminas sugebėjo išprovokuoti savo varžovo grubią klaidą ir keliauja toliau su didele šypsena.

Kitas visus nustebinęs dalyvis buvo Domantas Sūdžius, iki šiol nelabai girdėtas nei sim drifterių tarpe, nei realių drifterių tarpe. Jam teko susidurti su visų puikiai pažystamu tiek sim tiek realybėje drifteriu Tomu Butomiu. Tomas panašu šiek tiek neįvertino savo priešininko, nors ir šis kvalifikavosi viena vieta aukščiau ir teko pripažinti varžovo pranašumą ir užbaigti kelionę šeštoje vietoje.

Top 4

Čia dalyviai sugebėjo sukelti visus ant kojų, važiavimai buvo stiprūs ir daug žadantys.

Arminas Vilkelis susitiko su Domantu Sūdžium, abu drifteriai trasoje parodė puikų pasirodymą tą vakarą, tačiau Arminas buvo užtikrintesnis savo jėgomis ir keliavo į finalą.

Antroje Top 4 kovoje susitiko du komandos draugai – Aleksas Kuršis ir Armandas Bajoras. Po šių dviejų komandos draugų važiavimų teisėjams ilgai teko pasukti galvą, sprendimas buvo tikrai nelengvas, tačiau bilietas į finalą atiteko Armandui Bajorui.

Mažasis finalas

Kovoje dėl trečiosios vietos intrigos tikrai nesumažėjo. Čia susitiko Nissan S13 vairuojantys Domantas Sūdžius ir Aleksas Kuršis. Šie du drifteriai užkūrė puikų pasirodymą ir nusileisti tikrai nenorėjo nei vienas, tačiau virtualią taurę iškovoti pavyko Domantui, kuris sugebėjo visus nustebinti ir parodyti savo vardą.

Finalas

Finalas tikrai nebuvo mažiau intriguojantis, abu drifteriai tą šeštadienį važiavo, kaip tikri begalviai, visi buvo pasiruoše beprotiškai akistatai.

Prie starto linijos stojo Arminas Vilkelis prieš Armandą Bajorą, pradžia kovos atrodė labai daug žadanti, tačiau Arminas visgi finale nesusidorojo su pirma siena ir atsidūrė joje. Pirmoji vieta atiteko BSWD komandos atstovui Armandui Bajorui.

Parašykite komentarą
Ankstesnis straipsnis
Astralas Production

Kačerginėje bus atnaujinama asfalto danga

Kitas straipsnis

Naujas asfaltas Kačerginėje

Susiję straipsniai:

Tu grįžai!

Registruoti ir prisijungę vartotojai mato daugiau, tad skaityk toliau.

Prisijunk ir matyk daugiau

Esi registruotas vartotojas? Prisijunk.
Jei neturi vartotojo driftas.lt platformoje – ne bėda. Registruokis ir matyk daugiau!

Pamiršai slaptažodį? registruotis

Naršydami Driftas.lt puslapyje ir StatauSkersą el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos