Kėdainių trasa – iniciatorių žinutė

Kėdainių trasos iniciatoriai dalinasi informacija apie projekto eigą – dalinamės jų pranešimu. Kalba netaisyta.

Sveiki dar kartą. Kadangi nesigavo surinkti metinių abonementų trasos nuomai, padariau labiau prieinamus didesnei daliai žmonių abonementų įkainius ir galimybe paremti trasos gyvavimą, aukojant šiam tikslui visus norinčius. Tai organizuoja įmonė Pauliaus Petraičio projektai. Kai surinksime reikiamą sumą, pasirašysime nuomos sutartį su aerodromo savininku vieniems metams – nuomos kaina 20 000 eur.

Norint, kad šita trasa būtų vėl atidaryta, kviečiu įsigyti abonementus pagal 1, 2 arba 3 variantą. Pasirašysime sutartis tarp perkančių ir įmones Pauliaus Petraičio projektai.

Visi tie, kuriems nesvetimas autosportas ir norite, kad trasa vėl gyvuotų, galite pervesti kokią norite sumą į asociaciją “Pauliaus Petraičio projektai, sąskaitos numeris LT557300010159482974, paskirtyje parašę “Parama”.

Visus norinčius pridėsiu prie grupės, padarysime apklausą ir kai surinksime reikalingą pinigų sumą (20 000 eur), galėsite pervesti pinigus į sąskaitą. Iš kurios sumokėsime 15 000 eur už nuomą. Likusius 5 000 eur skirsime trasos remontui, duobių taisymui.

Per sezoną surinktu pinigus iš žmonių, kurie neturi abonementų, padengsime likusią 5 000 eur nuomos dalį, ir vėl investuosime į trasos remontą. Bandysime iš savivaldybės, verslininkų gauti paramą naujam asfaltui. Kol neturime vietos, niekas neina į kalbas apie paramas. Nebūkite abejingi, prisidėkite prie kilnaus tikslo! Taip pat, prie trasos išlaikymo galite prisidėti ir skirdami 1,2% GPM paramą.

Prašau visų pasidalinti postu, kad kuo daugiau žmonių pamatytų ir nereikėtų driftinti gatvėse.

Parašykite komentarą
Ankstesnis straipsnis

Šį šeštadienį - antrasis driftas.lt gimtadienis

Kitas straipsnis

Praūžė antrasis driftas.lt gimtadienis!

Susiję straipsniai:
Plačiau →

Kėdainių aerodromo klausimai

Dalinamės Pauliaus Petraičio žinute apie Kėdainių aerodromo trasos nuomą. Lauksime Jūsų klausimų, minčių komentaruose arba elektroniniu paštu info[at]driftas.lt…
Plačiau →

Informacija media atstovams

Lietuvos Automobilių Sporto Federacija (LASF) informuoja, jog jau galima užsisakyti 2024-ųjų metų žiniasklaidos atstovų pažymėjimus. Žiniasklaidos atstovo paraiškos…

Tu grįžai!

Registruoti ir prisijungę vartotojai mato daugiau, tad skaityk toliau.

Prisijunk ir matyk daugiau

Esi registruotas vartotojas? Prisijunk.
Jei neturi vartotojo driftas.lt platformoje – ne bėda. Registruokis ir matyk daugiau!

Pamiršai slaptažodį? registruotis

Naršydami Driftas.lt puslapyje ir StatauSkersą el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos