Ketvirtame Baltijos drifto čempionate iš lietuvių geriausiai pasirodė G. Levickas

Birželio 30 – liepos 1 dienomis Estijoje, Maasi apylinkėse vyko ketvirtasis Baltijos drifto čempionato etapas. Lietuvą čia atstovavo Drift Happens komandos nariai Sandra Janušauskaitė, Gediminas Levickas, Silvestras Bieliauskas bei Valdas Vindžigelskis.

Kaip jau įprasta Estijoje, penktadienio treniruotės vėlavo geru pusvalandžiu, o sportininkai gavo pavažiuoti tiek ant sausos, tiek ant šlapios dangos. Antrose, jau šeštadienį vykusiose treniruotėse, didesnių incidentų be Rolands Berzins iššokimo iš trasos neįvyko ir sportininkai pradėjo kvalifikacinius važiavimus.

Kvalifikacija

Čia nugalėjo Edvards Zodzins su kregžde – latvis antruoju važiavimu surinko 96 taškus. G. Levickas užėmė ketvirtą vietą (83 taškai), S.Bieliauskas – šeštą (72 taškai), S. Janušauskaitė – tryliktą (61 taškas), V. Vindžigelskis – šešioliktą (57 taškai).

Poriniai

Ups.
Tik registruoti vartotojai mato šį turinį. Registruokis ir žiūrėk!


Top32 Valdas įveikė Karel Piiroja ir šešioliktuke dar turime visus lietuvius. Deja kvalifikacijos rezultatai lėmė, kad antrame varžybų etape Gediminas ir Sandra. Tai jau trečias kartas šiemet, kai šeimos duetas susitinka trasoje. Čia po OMT kovos geriau pasirodė su BMW E46 važiavęs G. Levickas.

Top16 iš kovos taip pat pasitraukė Silvestras ir Valdas. S. Bieliauskas chase važiavime suklydo po persimetimo, o Pajūrio velnio pralaimėjo priežastis neaiški tiek mums, tiek pačiam gargždiečiui.

Top8 susitiko du seni drifto kolegos – G. Levickas ir Raman Kandratseka. Sportininkai padovanojo šešis puikius važiavimus (teisėjai skyrė net du OMT), po kurių į pusfinalį pateko su Armėnijos licenzija važiuojantis, Portugalijoje gyvenimo vietą registravęs baltarusas.

Penktadienis Baltijos drifto čempionato etapas vyks liepos 15 dieną Kuršėnuose.

Parašykite komentarą
Ankstesnis straipsnis

Ant semi-pro pakylos stojo jauniausi pilotai

Kitas straipsnis
Astralas Production

Kuršėnuose dominavo latviai

Susiję straipsniai:

Tu grįžai!

Registruoti ir prisijungę vartotojai mato daugiau, tad skaityk toliau.

Prisijunk ir matyk daugiau

Esi registruotas vartotojas? Prisijunk.
Jei neturi vartotojo driftas.lt platformoje – ne bėda. Registruokis ir matyk daugiau!

Pamiršai slaptažodį? registruotis

Naršydami Driftas.lt puslapyje ir StatauSkersą el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos