Ant semi-pro pakylos stojo jauniausi pilotai

Visą savaitgalį Alytaus Dainų slėnyje gaudė galingų bolidų varikliai ir ore tvyrojo padangų kvapas. Čia vyko Lietuvos drifto STREET čempionato ir Lietuvos drifto SEMI-PRO čempionato varžybos. Didžiulio žiūrovų dėmesio sulaukę renginiai nepagailėjo įspūdingų vaizdų ir tikrų netikėtumų. SEMI-Pro lygoje geriausiais tapo jauniausi pilotai, įveikę net ilgamečius drifterius.

Stebėjo tūkstančiai žiūrovų

Tris dienas trukęs drifto savaitgalis Alytuje prasidėjo dar penktadienį ir truko iki vėlyvo sekmadienio vakaro. Skaičiuojama, kad per tris dienas Alytaus Dainų slėnyje apsilankė daugiau kaip 10 tūkst. žiūrovų. Organizatoriai džiaugiasi, kad trijų dienų drifto maratonas praėjo puikiai – didžiulio žiūrovų dėmesio pritraukusios varžybose žiūrovai pamatė kelis šimtus važiavimų, o pilotai džiaugėsi geromis emocijomis.

Tačiau didžiausi netikėtumai laukė sekmadienį, kai vyko Lietuvos drifto SEMI-PRO čempionato II etapas. Vis pasirodydavęs lietus apsunkino pilotams sąlygas, trasos danga nuolat keitėsi, todėl slysti taip, kaip suplanuota, pavyko ne visiems, o išvengti susidūrimų su blokais buvo neįmanoma.

Geriausias pilotas – vos trylikos

Didžiausiu netikėtumu trapo tai, kad geriausiais čia tapo patys jauniausi varžybų pilotai Pirmąją vietą iškovojo pats jauniausias varžybų dalyvis – trylikametis Gustas Valainis iš Klaipėdos, šiemet ne pirmose varžybose jau parodęs puikius rezultatus. Atstovaujantis „Aros Drift Team“ komandą, šis jaunuolis pasirodė geriausiai kvalifikacijoje, taip pat poriniuose važiavimuose ir tapo varžybų nugalėtoju. Tai dar tik antrasis jo sezonas, tačiau Klaipėdos Licėjuje besimokančiam jaunuoliui driftas jau tapo neatsiejama jo gyvenimo dalimi.

Porinių lentelė

Ups.
Tik registruoti vartotojai mato šį turinį. Registruokis ir žiūrėk!


Dar tik būsimam aštuntokui šiame kelyje padeda ir tėvai. „Visą vasarą Gustas dirba sandėlyje valytoju, kad galėtų užsidirbti savo pirmam automobiliui. Mes, tėvai, taip pat prisidėjome, kad jis galėtų vairuoti 280 arklio galių BMW 328 bolidą, kuris pritaikytas Gustui, kad jis galėtų patogiai pasiekti pedalus ir vairą“, – sako Gusto tėtis Giedrius Valainis.

Antrasis geriausiai pasirodęs buvo septyniolikmetis Laurynas Jurčiukonis iš Vilniaus Žirmūnų gimnazijos, atstovavęs „Side To Side“ komandą. Trečiasis galutinių rezultatų lentelėje liko „Ultraride“ komandos pilotas Vykintas Punys iš visų 48 etape dalyvavusių pilotų.

Varžybų organizatoriai džiaugiasi, kad tris dienas trukęs drifto savaitgalis Alytuje buvo sėkmingas, o Alytaus miesto savivaldybės dėka, renginį visi žiūrovai galėjo pamatyti nemokamai.

Parašykite komentarą
Ankstesnis straipsnis

Trečiame street etape nugalėjo Elephant Drift Team atstovas

Kitas straipsnis

Ketvirtame Baltijos drifto čempionate iš lietuvių geriausiai pasirodė G. Levickas

Susiję straipsniai:

Tu grįžai!

Registruoti ir prisijungę vartotojai mato daugiau, tad skaityk toliau.

Prisijunk ir matyk daugiau

Esi registruotas vartotojas? Prisijunk.
Jei neturi vartotojo driftas.lt platformoje – ne bėda. Registruokis ir matyk daugiau!

Pamiršai slaptažodį? registruotis

Naršydami Driftas.lt puslapyje ir StatauSkersą el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos