„Arena Drift CUP“ pilotai šiemet varžysis pagal „Limited Tyre“ taisyklę

Marijampolė šiemet taps tikru auto sporto renginių traukos centru. Čia esančioje naujoje driftui skirtoje arenoje jau gegužės gegužės 7 d. prasidės pilotų laukiamiausias renginys – „Arena Drift CUP“ pirmasis etapas, kuriame pilotų laukia kiek kitokios nei pernai taisyklės. Organizatoriai praneša apie atnaujintas taisykles dėl padangų naudojimo.

Kaip skelbia renginio organizatoriai, po ilgų diskusijų su pilotais, „Arena Drit CUP“ renginiuose buvo nuspręsta pakeisti formatą iš „Mono“ padangos taisyklę į „Limited“ padangos taisyklę. Toks sprendimas buvo priimtas atsižvelgus į pačių pilotų pageidavimą. Marijampolėje vyksiantys „Arena Drit CUP“ renginiai yra itin laukiami pilotų, nes čia dalyvauja visų lygų (STREET, SEMI-PRO, PRO) dalyviai. Todėl pritaikyta „Limited“ padangos taisyklė leis suvienodinti visų pilotų galimybes.

„Pranešame, kad šiemet „Arena Drit CUP“ varžybose, kurių pirmasis etapas vyks jau gegužės 7 d., bus taikoma „Limited“ padangos taisyklė. Tai reiškia, kad pilotai galės važiuoti su padangomis iš pateikto sąrašo, kuris sudarytas taip, kad visos padangos turėtų vienodas arba labai panašias sukibimo savybes“, – skelbia organizatoriai. Pridedama, kad visų perkamų padangų TREADWEAR privalo būti 280+.

Organizatoriai skelbia, kad šių varžybų tikslas – suteikti vienodas sąlygas varžytis visiems pilotams. „Limited Tyre“ taisyklė tik padeda įgyvendinti šią tikslą. „Diskutavome apie tai su pačiais pilotais. Jie sutiko, kad toks formatas yra visiems priimtinas ir patogus. Visos galimos naudoti padangos yra nebrangios, turi vienodas technines savybes dėl sukibimo. Tai reiškia, kad net ir labai galingas automobilis trasoje negalės pabėgti nuo silpno ir atvirkščiai. Taip norime išlaikyti pagrindinį renginio tikslą – sukruti veinodas galimybes varžytis visiems pilotams“, – sako renginio organizatorius Kastytis Alekna.

Neseniai renginio organizatoriai atskleidė, koks bus varžybų prizinis fondas. „Arena Drift CUP“ prizinis fondas šiemet sieks 2000 eurų. Prizas bus padalintas ir jo dalis bus įteikta kiekvieno etapo metu. Tai reiškia, kad kiekvieno etapo metu bus apdovanoti trys geriausi pilotai, kurie pasidalins 500 eurų. Taip pat geriausius pilotus savo dovanomis sveikins ir renginių rėmėjai.

Taip pat teigiami pokyčiai laukia ir renginių žiūrovų. Šiuo metu Marijampolėje esančiam sporto komplekse yra dvi tribūnos. Vienoje iš jų bus parduodami brangesni renginio bilietai su vietos rezervacija. Taip yra todėl, kad nuo šiol renginių metu žiūrovams bus suteikta galimybė turėti jiems rezervuotą vietą. Tai reiškia, kad žiūrovas galės laisvai elgtis renginio metu: palikti savo vietą eidamas įsigyti maisto ar pabendrauti su pilotu ir žinoti, kad visuomet gali grįžti į savo rezervuotą vietą.

„Marijampolės drift arenoje“ – vis daugiau patogumų ne tik pilotams, bet ir žiūrovams. Arenoje šį sezoną jau laukia ir specialiai vaikams įrengta zona. Joje yra smėlio dėžė, poilsio vietos, sūpynės, valgymo zona. „Pastebime, kad labai dažnai į renginius pilotai ir žiūrovai atvyksta su šeimomis. Todėl šiemet sukūrėme zoną patiems mažiausiems. Ji yra toliau nuo trasos ir triukšmo, apsaugota, todėl vaikai su artimaisiais čia gali saugiai leisti laiką net ir vykstant varžyboms“, – sako organizatoriai.

Parašykite komentarą
Ankstesnis straipsnis
Drift Kings

Drift Happens komanda iš Vengrijos atsivežė dvi taures

Kitas straipsnis

[UNN]RELIABLE, matsuri dvasia

Susiję straipsniai:
Drift Arena
Plačiau →

Drift Arena Cup naujienos

Drift Arena Cup organizatoriai dalinasi naujienos – Sunfull padangos drifto varžyboms 2024 sezone. Dalinės jų pateikta informacija. Kviečiame…

Tu grįžai!

Registruoti ir prisijungę vartotojai mato daugiau, tad skaityk toliau.

Prisijunk ir matyk daugiau

Esi registruotas vartotojas? Prisijunk.
Jei neturi vartotojo driftas.lt platformoje – ne bėda. Registruokis ir matyk daugiau!

Pamiršai slaptažodį? registruotis

Naršydami Driftas.lt puslapyje ir StatauSkersą el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos