Elephant Drift Team apžvelgia uphillą (video)

Birželio 2-3 dienomis, Kačerginėje, Nemuno  Žiede, Uphill trasoje vyko pirmasis semi-pro lygos. Elephant Drift Team į šias varžybas delegavo net penkis savo komandos narius.

Geriausiai kvalifikacijoje pasirodė Edvinas Litvinskas, kuris užėmė 4-ąją vietą (87 taškai). Laimonas Laukys liko 12-as (74 taškai), Elvinas Jaruševičius (67 taškai), dar komandos viduje vadinamas „čempionu“, 22-ąją, už jo Vilius Laukys (23 vieta, 66 taškai) ir Tadas Danielius (28 vieta, 53 taškai).

Šeštadieno treniruočių sesijoje, prieš porinius važiavimus, Tadas Danielius ypatingai gąsdino savo komandos narius. Kol visiems treniruotės sesija klostėsi tvarkingai ir be jokių nesklandumų, Tadas iš pradžių vengdamas kontakto su Indre Senkute atsitrenkė į atitvarus, vėliau pastoviai „kasė bulves“ ir apsisukdavo trasos viduryje. Visa laimė, jog į porinius važiavimus jo bolidas išvyko be jokių rimtesnių gedimų.

Poriniai


Deja, bet Laukių tandemui šios varžybos nenusisekė ir Top 32 kovose teko nusileisti savo varžovams. Kiek sėkmingiau pasirodė minėtasis komandos “čempionas” Elvinas Jaruševičius, kuriam pirmoje kovoje teko grumtis su komandos bičiuliu, IRT-Olybet komandos atstovu Aivaru Maciulevičiumi. Po ilgų teisėjų svarstymų, 3 litrų jėgainė įveikė ženkliai stipresnį V8 variklį ir Top 16 kovose teko susigrumti su kita V8 jėgaine, kuri, deja, buvo stipresnė ir Elvinas baigė savo kovas.

Kiek sėkmingiau poriniai sekėsi Tadui, kuris lyg katinas su 7 gyvybėmis, po OMT kovos su 4SHIFT komandos atstovu Robertu Šalkausku iškovojo pergalę, nepaisant to, jog lead važiavime išvažiavo į taip vadinamas „bulves“. Top 16 kova buvo kiek lengvesnė ir pagaliau leido komandos atstovams atsipūsti.

Top 8 barjere Tado laukė kitas komandos narys Edvinas Litvinskas. Edvinui tiek Top 32 kova, tiek Top 16 pavyko sklandžiai ir stabiliai, tad Top 8 kovoje buvo galima tikėtis, jog komandos draugai padovanos žiūrovams įspudingus važiavimus. Taip ir įvyko, o į Top 4 etapą pateko Edvinas Litvinskas. Top 4 kovoje jį pasitiko kvalifikacijos laimėtojas Paulius Petrauskas, tačiau suklydęs lead važiavime pastarasis padovanojo Elephant Drift Team komandos atstovui pergalę.

Finale susitiko du Edvinai, Litvinskas ir BMWFAN komandos atstovas Edvinas Savickas. Labai panašius važiavimus parodę bendravardžiai paliko didelį klaustuką, kuris visgi laimėjo. Iki paskutinės akimirkos nebuvo aišku bei vyko nemažai diskusijų, kol varžybų organizatorius Linas Ramoška nepaskelbė, jog nedidele persvara laimėjo Elephant Drift Team komandos atstovas Edvinas Litvinskas! Visa komanda beprotiškai džiaugėsi pasiekimais ir toliau dės visas pastangas, kad pirmasis sezono titulas semi-PRO lygoje nebus paskutinis!

Parašykite komentarą
Ankstesnis straipsnis

Pirmosios Lietuvoje drifto varžybos moterims – jau šį sekmadienį

Kitas straipsnis

T. Danielius antrame street etape iškovojo savo pirmąjį podiumą!

Susiję straipsniai:

Tu grįžai!

Registruoti ir prisijungę vartotojai mato daugiau, tad skaityk toliau.

Prisijunk ir matyk daugiau

Esi registruotas vartotojas? Prisijunk.
Jei neturi vartotojo driftas.lt platformoje – ne bėda. Registruokis ir matyk daugiau!

Pamiršai slaptažodį? registruotis

Naršydami Driftas.lt puslapyje ir StatauSkersą el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos