Informacija media atstovams

Lietuvos Automobilių Sporto Federacija (LASF) informuoja, jog jau galima užsisakyti 2024-ųjų metų žiniasklaidos atstovų pažymėjimus.

Žiniasklaidos atstovo paraiškos forma

Ši akreditacija yra išduodama vienam asmeniui, visam 2024 metų sezonui.

Akredituotiems asmenims bus išduotas metinis media akreditacijos pažymėjimas (plastikinė kortelė) ir „Media“ liemenės. Akreditacija, liemenė ir siuntimas kainuoja 35 eurus. Liemenės yra mokestis vienkartinis, ateinančiais metais reiks tik prasitęsti akreditaciją. Jau turintiems liemenę, licencija su siuntimu ateis 15 eurų.

Teikiant akreditacijos prašymą, privaloma pateikti asmens draudimo polisą, kuris galiotų automobilių sporto varžybų ir treniruočių metu. Draudimo suma turi būti ne mažesnė nei vienas tūkstantis penki šimtai eurų (1500 Eur) ir turi apimti draudimą mirties, traumų bei neįgalumo atveju.

Driftas.lt primena, jog varžybose už Lietuvos ribų, dažniausiai organizatoriai reikalauja, jog draudimo suma būtų 3500 – 5000 eurų, tad pagalvodami apie 2024-ųjų planus įvertinkite šią informaciją.

Draudimas privalo galioti iki 2024 m. gruodžio 31 d. Draudimą galima įsigyti ir per LASF. Taip pat būtina pateikti nuotrauką media akreditacijai, nuotraukoje turi pilnai matytis veidas, pasirašytos media akreditavimo ir saugumo taisyklės.  

Parašykite komentarą
Ankstesnis straipsnis

Pirmame VLDČ etape nugalėjo Simas Valinskas!

Kitas straipsnis

Sportinių ir gatvinių padangų utilizavimas

Susiję straipsniai:
Plačiau →

Kėdainių aerodromo klausimai

Dalinamės Pauliaus Petraičio žinute apie Kėdainių aerodromo trasos nuomą. Lauksime Jūsų klausimų, minčių komentaruose arba elektroniniu paštu info[at]driftas.lt…

Tu grįžai!

Registruoti ir prisijungę vartotojai mato daugiau, tad skaityk toliau.

Prisijunk ir matyk daugiau

Esi registruotas vartotojas? Prisijunk.
Jei neturi vartotojo driftas.lt platformoje – ne bėda. Registruokis ir matyk daugiau!

Pamiršai slaptažodį? registruotis

Naršydami Driftas.lt puslapyje ir StatauSkersą el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos